Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 17 kwietnia 2019
  • 30 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 8626

W zakładzie poprawczym zrobią piaskownice dla dzieci

Pracownicy i wychowankowie Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Pszczynie - Łące wyszli z inicjatywą bezpłatnego wykonania piaskownic dla potrzebujących dzieci.

Piaskownica, Warsztaty, zakład poprawczy
Wychowankowie zakładu poprawczego budują piaskownice dla dzieci. · fot.


Piaskownice są wykonywane przez wychowanków na warsztatach szkolnych i przekazane maluchom.

- Prosimy osoby, firmy mogące wspomóc ten szczytny cel materiałami takimi jak palety, farby, piasek o przekazanie do Zakładu Poprawczego, a wychowankowie z kadrą zajmą się całą resztą - apelują pomysłodawcy.

Zainteresowani wsparciem akcji są proszeni o kontakt telefoniczny z pracownikiem Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich, Marcinem Manowskim pod numerem telefonu 501-015-536 lub 32 210-30-17 (wewnętrzny 15).

Piaskownica, Warsztaty, zakład poprawczy
Wychowankowie zakładu poprawczego budują piaskownice dla dzieci. · fot.


Warto odnotować, że w pierwszym tygodniu akcji po piaskownice zgłosiło się około czterdziestu osób. Materiałów i chęci starczy jednak na dużo więcej, więc chętni do odbioru piaskownic mogą również zgłaszać się pod podany powyżej numer telefonu.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA