Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 24 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 9982

[FOTO] Wypadek na krajowej jedynce w Piasku. BMW zderzyło się z Oplem

We wtorek, 23 kwietnia około godziny 17:00 na DK-1 w Piasku doszło do groźnego w skutkach zdarzenia drogowego. Przy skrzyżowaniu z ulicą Podleśną, na pasie w stronę Pszczyny zderzyły się dwa samochody osobowe: BMW i Opel. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Wypadek w Piasku - 23.04.2019 · fot.


Było to klasyczne najechanie na tył. 35-letni kierowca pojazdu marki BMW nie wyhamował i najechał na tył Opla kierowanego przez 83-letniego mężczyznę. Siła uderzenia była bardzo duża. Podróżujący Oplem trafili do szpitala. Po badaniach okazało się, że pasażerka doznała poważnych urazów i musi poddać się dłuższemu leczeniu (obrażenia ciała powyżej dni siedmiu).

Policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako wypadek drogowy, którego finał będzie przed sądem. W czasie akcji ratowniczej i późniejszych czynności dochodzeniowo-śledczych, przeprowadzanych przez policjantów z drogówki, kierowcy jadący w stronę Pszczyny musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami. Droga została udrożniona po około dwóch godzinach.

sid / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA