Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 12 maja 2019
  • 11 czerwca 2019
  • wyświetleń: 23130

[ZDJĘCIA] Michał Szczygieł i Stefano Terrazzino na Dniach Goczałkowic

Trio My3, Michał Szczygieł, Grzegorz Poloczek oraz Stefano Terrazzino to gwiazdy tegorocznych XXIV Dni Goczałkowic, które odbyły się w dniach 8-9 czerwca.

XXIV Dni Goczałkowic - sobotnie popołudnie i wieczór - 08.06.2019 r. · fot.


Zabawa dla całych rodzin, dobra muzyka, atrakcje dla najmłodszych, szereg ciekawych imprez towarzyszących - początek czerwca to tradycyjnie czas na święto gminy Goczałkowice-Zdrój. Drugi weekend tego miesiąca upłynął pod znakiem dobrej zabawy! Wszystko dzięki Dniom Goczałkowic, które odbyły się na terenie przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji.

XXIV Dni Goczałkowic - koncert zespołu My3 - 08.06.2019 r. · fot.


Pierwszy dzień imprezy (sobota, 8 czerwca) był dniem młodzieżowym. Na scenie zaprezentował się zespół My3. To niezwykle popularne wśród dzieci i nastolatków trio, składające się z trzech dziewczyn, które prowadzą także telewizyjny program muzyczny. Gwiazdą wieczoru był Michał Szczygieł, finalista siódmej edycji programu "The Voice of Poland". Znany jest z przeboju "Nic tu po mnie", który dotarł na szczyty wielu list przebojów.

XXIV Dni Goczałkowic - koncert Michała Szczygła - 08.06.2019 r. · fot.


Niedziela, 9 czerwca była dniem rodzinnym. Wszystkich uczestników imprezy rozbawiał Grzegorz Poloczek. To znany śląski piosenkarz i kabareciarz, były członek Kabaretu Rak.

XXIV Dni Goczałkowic - koncert Grzegorza Poloczka - 09.06.2019 r. · fot.


Wieczorem w świat włoskiej piosenki zabrał zebranych Stefano Terrazzino, piosenkarz i tancerz znany z programu "Taniec z gwiazdami".

XXIV Dni Goczałkowic - koncert Stefano Terrazzino - 09.06.2019 r. · fot.


Dni Goczałkowic to także m.in. występy przedszkolaków, Goczałkowickie Potyczki Rodzin, szereg imprez towarzyszących.

XXIV Dni Goczałkowic - niedzielny wieczór i pokaz laserowy na zakończenie Dni - 09.06.2019 r. · fot.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA