Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 14 czerwca 2019
  • wyświetleń: 1491

[ZDJĘCIA] Zespół Bukowicz zagrał w ramach Bankowa Street Live

W czwartek, 13 czerwca odbył się kolejny koncert w ramach Bankowa Street Live. Tym razem na scenie wystąpił zespół Bukowicz. Zobaczcie zdjęcia!

Bankowa Street Live - BUKOWICZ - 13.06.2019 r. · fot.


Bukowicz to projekt, który powstał w Rybniku w 2015 roku jako autorskie przedsięwzięcie Jakuba Buczka. Wtedy też pojawiła się jego pierwsza publikacja - EP "Możesz nawet tańczyć". 20 września 2018 r ukazała się długogrająca płyta "Dyskomfort w głowie", do której singiel o tym samym tytule zadebiutował w radiowej Trójce, Czwórce, radio Kampus, czy Malbork.

Zespół tworzą aktualnie:
  • Jakub Buczek - wokal, gitara
  • Aneta Maciaszczyk - klawisze, wokal, sampler
  • Michał Warzecha - bas


Zagrane festiwale na koncie: Alterfest 2018, ArtNoc 2018, FilmOFFisko 2018 (muzyka na żywo do filmu "Gabinet doktora Caligari"), Ars Independent 2016, Festiwal Młodych Talentów 2017, Ars Cameralis 2016, Snow Show 2016, Zderzenia Sztuk Wszelakich 2015.

Dyskomfort w głowie (2018) to płyta, która ukazała się nakładem własnym. Można ją znaleźć digitalnie na wszystkich portalach np. Spotify, Bandcamp, iTunes, Deezer itp. oraz fizycznie w dystrybucji Multikulti Project. Muzyka, słowa, nagrania: Jakub Buczek, 2 głosy: Aneta Maciaszczyk; mastering: Michał Kupicz; okładka: Joanna Kozdra; zdjęcia: Mikołaj Uchman. Produkcja współfinansowana przez miasto Rybnik. Patroni medialni: inMusic, Outrave, Mad-Music.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA