Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 8 lipca 2019
  • wyświetleń: 7216

Rowerowe zamieszanie na ulicy Turystycznej w Łące

W niedzielę przed godziną 19.00 w Łące na ulicy Turystycznej doszło do zdarzenia z udziałem trzech rowerzystów i jednego samochodu. Bardzo szczęśliwie skończyło się tylko na zadrapaniach i otarciach naskórka.

Jak wynika z ustaleń policji, 14-letnia łączanka wyjeżdżała na główną drogę z ul. Turystycznej. Zamierzała włączyć się do ruchu. W tym samym czasie, w kierunku Pszczyny, jechał na rowerze 45-letni mieszkaniec Krakowa.

Nie chcąc, żeby nastolatka uderzyła w niego odbił kierownicą w bok i niestety zahaczył o tylne koło jadącego przed nim innego roweru. Na Kellysie podróżował 29-latek z Czechowic-Dziedzic. Jemu nic się nie stało. Nad swoim jednośladem nie zdołał natomiast zapanować wymieniony już 45-latek. Mężczyzna upadł na jezdnię i... pod nadjeżdżającego z naprzeciwka Volkswagena wpadł jego rower.

Wezwana na miejsce ekipa karetki pogotowia zajęła się rannym 45-latkiem. Szczęśliwie okazało się, że wystarczyło jedynie opatrzyć zadrapania i otarcia naskórka.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA