Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 9 lipca 2019
  • wyświetleń: 7915

Uczciwość pracownicy stacji paliw doceniona przez policję

Pracownica jednej ze stacji paliw w naszym regionie wykazała się uczciwością, gdy jednemu z klientów wypadł pieniądze. Policja z Pszczyny chwali jej zachowanie i przedstawia jako przykład tego, jak powinno się postąpić w podobnych sytuacjach.

Tuż po tym, jak 28-letnia kobieta zorientowała się, że w trakcie płacenia za benzynę jednemu z klientów wypadły pieniądze, zadzwoniła do dyżurnego pszczyńskiej komendy policji. - Pracownica stacji mówiła, że wprawdzie posiada zapis monitoringu, na którym widać właściciela 200 złotych i numery rejestracyjne jego samochodu, lecz on zdołał już odjechać. W takiej sytuacji niezbędna wydawała jej się pomoc mundurowych - opisuje zachowanie kobiety pszczyńska policja i dodaje, że już kilka kwadransów później patrol zwrócił zgubę mieszkańcowi Ćwiklic.

- W dzisiejszych czasach trudno o uczciwość. Takie głosy przynajmniej słyszy się wokół. Przykład uczciwej pracownicy stacji benzynowej zdaje się temu zaprzeczać, a na pewno w jakimś stopniu bilansuje ten czarny obraz naszego społeczeństwa - komentuje zdarzenie Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie. - Niech zachowanie tej młodej kobiety będzie przykładem uczciwości i tego, jak powinno się postąpić w takich sytuacjach.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA