Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 19 lipca 2019
  • wyświetleń: 940

[ZDJĘCIA] Rozbudowa placu zabaw w Jarząbkowicach

Zakończyła się rozbudowa placu zabaw przy centrum rekreacyjnym w Jarząbkowicach.

Rozbudowa placu zabaw w Jarząbkowicach - 07.2019 · fot.


Zamontowano tutaj duży zestaw do zabawy m. in. z dwoma ślizgawkami, drabinkami, ruchomym podestem i ślizgiem strażackim za ok. 45 tys. Zlikwidowano dotychczasowe ogrodzenie z siatki i zastąpiono je estetycznym płotkiem z furtką. Docelowo ogrodzenie będzie posiadało dwa wejścia. Urządzenia, które już znajdowały się w tym miejscu, zamontowano na nowo, aby układ placu zabaw był jak najbardziej funkcjonalny. Teren wysypano piaskiem i ustawiono dwie ławeczki.

We wtorek odbył się odbiór zadania, ale na zabawę w nowym miejscu trzeba jeszcze trochę poczekać. Gmina musi jeszcze uzyskać zgodę na użytkowanie wydaną przez nadzór budowlany. Całość zadania zamknie się kwotą ok. 120 tys. zł.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku w centrum sołectwa powstało wielofunkcyjne boisko ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem, rozbudowano siłownię plenerową i zamontowano urządzenia zabawowe nieco starszych dzieci - kółko krzyżyk i stół z piłkarzykami oraz zagospodarowano teren, wybudowano miejsca parkingowe dla samochodów i rowerów. Razem z placem zabaw miejsce to tworzy przyjazną przestrzeń do rekreacji i wypoczynku dla dzieci i dorosłych mieszkańców sołectwa.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA