Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 28 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 1507

Odnowione placówki oświatowe w Goczałkowicach czekają na uczniów

Przed uczniami ostatnie dni wakacji. Tymczasem w placówkach oświatowych w gminie Goczałkowice-Zdrój kończą się wakacyjne prace remontowe.

SP nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju po wakacyjnych remontach · fot.


Lipiec i sierpień to dla uczniów czas odpoczynku od obowiązków szkolnych. Dlatego wakacje to dobra okazja do przeprowadzenia prac remontowych w szkole i przedszkolach. Także w placówkach prowadzonych przez gminę Goczałkowice-Zdrój sporo się działo, dzięki czemu od września uczniowie rozpoczną naukę w jeszcze lepszych warunkach.

W Szkole Podstawowej nr 1 odnowiono kuchnię, w której pomalowane zostały ściany. W trakcie wakacji pomalowano też korytarze w budynku B, gdzie funkcjonowało gimnazjum. Ponadto przygotowano drugie pomieszczenie świetlicy. Kończy się też modernizacja starszej części placu zabaw przy szkole.

Od września młodsi uczniowie będą mogli korzystać z nowych monitorów. W placówce zamontowano dwa takie monitory w salach edukacji wczesnoszkolnej. Będą pomocne w rozwoju technologii cyfrowych w szkole.

W trakcie wakacji w Publicznym Przedszkolu nr 1 przeprowadzono bieżące prace konserwacyjne. W Publicznym Przedszkolu nr 2 pomalowana została jedna sala zajęć.

43-230 Goczałkowice-Zdrój
ul. Powstańców Śląskich 3

tel. 032 2107212
tel. 032 210717543-230 Goczałkowice-Zdrój
ul. Szkolna 15

tel. 032 2107267

BM / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA