Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 9 października 2019
  • wyświetleń: 4256

[ZDJĘCIA] Pierwszoklasiści z Jankowic po pasowaniu. Otrzymali bidony PIK

We wtorek, 8 października w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jankowicach odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. Pierwszoklasiści oficjalnie zostali przyjęci do grona uczniów szkoły.

Pasowanie pierwszoklasistów w Jankowicach - 8.10.2019 · fot.


W uroczystości, poza uczniami i ich rodzicami oraz gronem pedagogicznym, udział wzięła zastępca burmistrza Barbara Sopot-Zembok, która życzyła pierwszakom ciekawości świata, satysfakcji ze zdobywania wiedzy oraz dużo radości w każdym dniu nauki. Burmistrz wręczyła dzieciom upominki, którymi były specjalne bidony PIK. Przedsiębiorstwo Inżynierii Komunalnej w ten sposób włącza się w cykl działań proekologicznych mających na celu wyeliminowanie jednorazowych kubków.

Zanim odbyło się pasowanie na ucznia każdego dziecka, pierwszoklasiści zaprezentowali przygotowany program artystyczny. Następnie został wprowadzony sztandar szkoły i odśpiewany hymn państwowy.

W najbliższych dniach podobne uroczystości będą miały miejsce w kolejnych placówkach na terenie całej gminy.

43-200 Jankowice
ul. Baziowa 17

tel. 32 211 54 62

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA