Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 22 marca 2014
  • 28 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 31145

Motoserce na rynku - zdjęcia i filmy

W sobotę rynek w Pszczynie zamienił się w motocyklową stolicę Śląska. Pszczyńska Grupa Motocyklowa pod patronatem klubu Tiger Riders FG zorganizowała w naszym mieście akcję "Motoserce".

Długie kolejki, które w sobotę rano ustawiły się przy specjalistycznym ambulansie, świadczą o tym, że główny cel akcji "Motoserce", jakim jest zbiórka krwi, został spełniony. Podczas imprezy 174 dawców oddało prawie 80 litrów krwi.W związku z dużym zainteresowaniem wydłużono czas poboru. Padający co jakiś czas deszcz nie odstraszył miłośników jednośladów, którzy o 13.00 wyruszyli na paradę motocykli.

MOTOSERCE 2014 - wyjazd motocyklistów na paradę · fot.


MOTOSERCE 2014 - fotorelacja z atrakcji towarzyszących paradzie motocyklistów · fot.


MOTOSERCE 2014 - powrót motocyklistów z parady · fot.


Impreza w Pszczynie organizowana jest przez Pszczyńską Grupę Motocyklową. Od kilku miesięcy trwały przygotowania. Za organizację odpowiadało dziewięć osób i trzeba przyznać, że z roku na rok poziom organizacji jest coraz wyższy. W trakcie "Motoserca" na płycie rynku odbywały się koncerty oraz pokazy. Zaprezentowali się m.in. rycerze z Warowni, którzy przygotowali specjalne konkursy. Na scenie odbyły się pokazy judo, natomiast na tzw. łezce przeprowadzono pokazy stuntu motocyklowego.

Motoserce 2014 na pszczyńskim rynku - 27.04.2014 · fot.


Motoserce 2014 na pszczyńskim rynku - 27.04.2014 · fot.


Najbardziej widowiskową częścią była parada motocykli. Burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol flagą pszczyńską dał znak do rozpoczęcia. Tegoroczna trasa biegła wokół jeziora łąckiego. Dla dawców krwi organizatorzy przygotowali mnóstwo nagród. Jeden z uczestników do domu wrócił ze skuterem.

new, BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA