Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 4 kwietnia 2014
  • 30 maja 2014
  • wyświetleń: 3189

Pomóż Folkowianom - oddaj głos!

Zespół integracyjno - folklorystyczny Folkowianie, działający w Ośrodku Matka Boża Różańcowa w Pszczynie i w Grzawie, został nominowany do konkursu na najlepszą "Organizację Roku 2013". Jednak, żeby wygrać, musi zebrać jak największą ilość głosów.

Aby zagłosować, trzeba kupić Górnośląski Tygodnik Regionalny ECHO, gdzie na 8. stronie znajduje się kupon plebiscytowy. Należy zaznaczyć "zespół Folkowianie" i wysłać na podany tam adres. Można również oddać głos wysyłając SMS pod numer 71100 o treści ORG.1 (koszt wiadomości to 1,23 zł z VAT). Głosowanie potrwa do końca maja.

folkowianie
Pomóż Folkowianom - oddaj głos! · fot.


Folkowianie to zespół folklorystyczno- integracyjny, działający w Ośrodku Matka Boża Różańcowa w Pszczynie i Grzawie. W skład zespołu wchodzą osoby z niepełnosprawnością intelektualną oraz z zaburzeniami psychicznymi wraz z terapeutami i wolontariuszami.

Praca w zespole uczy podstawowych czynności związanych z dbaniem o swoje stroje sceniczne, zaś same występy są okazją do podniesienia samooceny. Dla Folkowian uczestnictwo w zespole to ogromna radość, to sens życia i poczucie, że jest się potrzebnym i przydatnym.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA