Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 7 lipca 2014
  • wyświetleń: 2255

Taniec i śpiew dla OMBR

W ostatni piątek czerwca w Pszczyńskim Centrum Kultury odbył się koncert charytatywny na rzecz Ośrodka Matka Boża Różańcowa z Pszczyny. Zaśpiewali uczestnicy "VoicePless" Studia Piosenki i Rehabilitacji Głosu oraz wokaliści - Tychy.

Wszyscy artyści to uczniowie Barbary Brody Malon, której z całego serca dziękujemy za inicjatywę skierowaną w stronę naszego Ośrodka. A jako słuchacze, gratulujemy, bo naprawdę jest się czym poszczycić. Koncert był na najwyższym poziomie. Podczas wydarzenia popisowo zatańczyli uczestnicy pszczyńskiej grupy tanecznej ADHD I i ADHD II, prowadzeni przez Iwonę Tchórzewską i Małgorzatę Tomczyk.

Taniec i śpiew dla OMBR - 27.06.2014 · fot.


A nam zawirowało w sercach, a łzy tańczyły w naszych oczach. Bo tylu zdolnych ludzi tańczyło, śpiewało dla nas, dla naszych podopiecznych. Śpiewało i to jeszcze jak - każda piosenka to była inna przygoda, inna opowieść, wykonana na najwyższym poziomie. Po każdym soliście, mówiliśmy do siebie: ten był najlepszy, ale za chwilę, znów śpiewał bardzo dobry, i następny i następny. A każdy głos pięknie wyćwiczony.

Gratulujemy zarówno piosenkarzom jak i Basi Brodzie Malon, bo to był dzień oceny jej pracy. Lepiej wyjść nie mogło. A wszystko ubrane w taniec. Każdy ruch, każdy krok, zaplanowany i pięknie dopasowany do całości. My nie umiemy się doczekać następnego koncertu, a za ten bardzo dziękujemy.

Bernadeta Jonkisz

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA