Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 2 października 2014
  • 24 października 2014
  • wyświetleń: 3250

Muzyka filmowa w PCKulu

Za nami:

Koncert muzyki filmowej w wykonaniu pracowników i przyjaciół Ośrodka Matka Boża Różańcowa w Pszczynie odbędzie się w Pszczyńskim Centrum Kultury. Koncert będzie powtórką kwietniowego wydarzenia. Będzie to jednak powtórka, na która warto przyjść. Jak zawsze, tak i tym razem, przewidziano niespodzianki.

Będą nowe piosenki, na scenie pojawią się goście, a i muzycy się zmienią. Niestety nie zagra już z nami Paweł Kukla, natomiast pojawią się nowe osoby pod przewodnictwem Piotra Filipczuka. Drugim przywódcą muzycznym, tradycyjnie już, będzie Szymon Szczepańczyk. Głównym reżyserem koncertu będzie Jarosław Folek - wicedyrektor Ośrodka MBR.

Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 24 października o godzinie 19.00. Motywem przewodnim koncertu będzie muzyka filmowa. Zgromadzoną widownię zaprosimy do kina na długą podróż od filmu do filmu. Po koncercie odbędzie się kiermasz rękodzieła wykonanego w Ośrodku podczas terapii zajęciowej.

Koncert Muzyki filmowej w wykonaniu pracowników i przyjaciół OMBR - 24.04.2014 r. · fot.


Bilety można rezerwować pod numerem telefonu: 449-08-94 u pani Kasi Otręby-Folek. Cena biletu - cegiełki wynosi 15 złotych. Wszystkie fundusze zebrane podczas koncertu, zostaną przeznaczone na cele statutowe Ośrodka.

Koncert wpisuje się w zbiórkę publiczną, na którą zgodę wydał Starosta Pszczyński. Celem zbiórki publicznej jest wsparcie zadań statutowych Ośrodka Matka Boża Różańcowa, a w szczególności:
- zorganizowanie wycieczek dla podopiecznych Ośrodka,
- wsparcie zawodów sportowych dla osób niepełnosprawnych,
- wsparcie działalności zespołu folklorystycznego Folkowianie działającego w Ośrodku,
- remont dachu Ośrodka.

Cele te można również wesprzeć poprzez datki składane do puszek kwestarskich lub poprzez dobrowolne wpłaty na konto: Bank Spółdzielczy Pszczyna 12 8448 0004 0019 9733 2056 0007.

43-200 Pszczyna
ul. Piastowska 1

tel. 032 2104551

Bernadeta Jonkisz

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA