Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 16 grudnia 2014
  • wyświetleń: 2680

Uczniowie z Kryr z wizytą we Francji

W listopadzie grupa uczniów Gimnazjum Publicznego w Kryrach już po raz drugi odwiedziła zaprzyjaźnioną szkołę w Vestric-et-Candiac w południowo-wschodniej Francji.

Podczas tygodniowego pobytu we francuskich rodzinach uczniowie mieli okazję nie tylko doskonalić znajomość języka francuskiego, ale również zwiedzić przepiękne regiony Langwedocji i Roussillon oraz Prowansji, ale nie tylko. Niezwykłą atrakcją było zwiedzenie Muzeum Salvadora Dali w miejscowości Figueres w niedalekiej Hiszpanii. Dla uczniów był to czas niezapomnianych wrażeń.

Uczniowie z Kryr z wizytą we Francji
Uczniowie z Kryr z wizytą we Francji. · fot.


Nasza wycieczka nie mogłaby się odbyć bez naszych kochanych sponsorów. W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować: Wójtowi Gminy Suszec - Panu Marianowi Pawlasowi oraz Radzie Gminy Suszec, Starostwu Powiatowemu w Pszczynie, Państwu Grażynie i Szczepanowi Polokom, Państwu Beacie i Andrzejowi Waleczkom, Panu Józefowi Rozmusowi, Państwu Łucji i Mirosławowi Kuśnierzom, Panu Grzegorzowi Świerkotowi, Panu Zbigniewowi Czechowi, firmom: "TECHGÓR", "EKSPLO - TECH", "EKO - BUD", "Visa Bell Sp. z o.o. Śląskie Oblaty".

Uczniowie z Kryr z wizytą we Francji
Uczniowie z Kryr z wizytą we Francji. · fot.


Szczególne podziękowania składamy na ręce Pani Dyrektor Agnieszki Ciwis oraz Rodziców.

Publiczne Gimnazjum w Kryrach

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.