Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 22 stycznia 2016
  • 28 stycznia 2016
  • wyświetleń: 1576

Przedstawienie jasełkowe OMBR

Za nami:

Cichy, pokorny, pogodzony, a może z wielkimi wątpliwościami w sercu, z pytaniami, które pozostają bez odpowiedzi? Jaki był Święty Józef? Jak przyjął wszystkie te wiadomości dotyczące Jego żony, Maryi? Czy się buntował, czy zdenerwował? O Jego wierze, rozmyślaniach i wątpliwościach. O wielkim, a często pomijanym człowieku stojącym wytrwale u boku Maryi i pochylonym nad Małym Dzieciątkiem Jezus.

Dyrekcja, pracownicy i uczestnicy Ośrodka Matka Boża Różancowa z Pszczyny zapraszają na tegoroczne przedstawienie jasełkowe, pt. "Oto znów narodziła się miłość". Spektakl odbędzie się w czwartek, 28 stycznia w Pszczyńskim Centrum Kultury o godzinie 18.00. Wstęp na jasełka jest bezpłatny, natomiast obowiązywać będą darmowe zaproszenia do odebrania w Ośrodku MBR (32) 449-08-94 lub w Pszczyńskim Centrum Kultury.

W jasełkach bierze udział 41 podopiecznych Ośrodka. Są to osoby z upośledzeniem intelektualnym oraz z zaburzeniami psychicznymi. Dla każdego z nich występ to wielkie przeżycie, a jasełka to wydarzenie, na które czeka się cały rok. Tradycyjnie już wspomagają ich pracownicy i wychowankowie Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Pszczynie - Łące. Wszystko przeplecione pastorałkami zagranymi i zaśpiewanymi na żywo.

- W imieniu całego Ośrodka, a szczególnie tych osób, które w czwartkowy wieczór staną na scenie Pszczyńskiego Centrum Kultury, aby opowiedzieć Państwu tą niezwykła historię, przygotowywaną w ramach arteterapii, ale również w ramach pracy nad sobą, doskonalenia swoich umiejętności jak i pokonywania słabości - z całego serca zapraszamy - zachęca dyrekcja, pracownicy i podopieczni OMBR.

Podczas przedstawienia w ramach zbiórki publicznej 201r/31/0R, będzie można wspomóc nasz Ośrodek wrzucając dobrowolną kwotę do puszek kwestarskich.

Przedstawienie jasełkowe OMBR

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA