Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 5 lutego 2016
  • wyświetleń: 2032

Strategia Rozwoju Powiatu - ankieta

Ruszają konsultacje społeczne w ramach prac nad Strategią Rozwoju Powiatu Pszczyńskiego na lata 2016 - 2023. Zachęcamy do wypełnienia anonimowej ankiety, która pomoże opracować dokument zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców.

W związku z opracowaniem Strategii Rozwoju Powiatu Pszczyńskiego na lata 2016 - 2023 zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety, której celem jest poznanie opinii mieszkańców powiatu pszczyńskiego na temat warunków życia i funkcjonowania w powiecie z uwzględnieniem trzech aspektów:
  • ludność i kwestie społeczne,
  • przestrzeń, infrastruktura i środowisko,
  • gospodarka.


- Dzięki podsumowaniu wyników ankiety dowiemy się, jakie są według mieszkańców dobre i złe strony zamieszkiwania w powiecie pszczyńskim. Poznamy również opinie w zakresie najważniejszych inwestycji, zadań oraz przedsięwzięć niezbędnych do zrealizowania w powiecie w latach 2016 - 2023. Pozyskane w ten sposób informacje pozwolą nam na opracowanie dokumentu wytyczającego kierunki rozwoju powiatu pszczyńskiego zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców. Zachęcam wszystkich mieszkańców powiatu pszczyńskiego do aktywnego udziału w tworzeniu Strategii Rozwoju Powiatu i wypełnienia ankiety - mówi starosta pszczyński, Paweł Sadza.

Ankieta ma charakter anonimowy, a jej wyniki zostaną upublicznione wyłącznie w formie zbiorczej. Ankietę można wypełnić do końca lutego 2016 r. Dostępna jest pod następującym linkiem: goo.gl/forms/7BTFH5C8kZ

Strategia Rozwoju Powiatu Pszczyńskiego na lata 2016-2023 będzie podstawowym i najważniejszym dokumentem powiatu, określającym obszary, cele i kierunki interwencji polityki rozwoju w przestrzeni lokalnej.

new / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA