Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 18 listopada 2017
  • wyświetleń: 1811

Pawłowice: nowoczesna pracownia komputerowa w SP nr 1

W poniedziałek, 13 listopada w Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Pawłowicach otwarto nową pracownię komputerową.

Nowoczesna pracownia komputerowa w pawłowickiej "J
Otwarcie nowoczesnej pracowni komputerowej w pawłowickiej "Jedynce" - 13.11.2017 · fot.


24 nowoczesne stanowiska do nauki informatyki składają się z monitora, klawiatury, myszki oraz specjalnego terminalu, który umożliwia uczniom równoczesną pracę w różnych aplikacjach na poszczególnych stanowiskach komputerowych, a jednocześnie przekazuje informacje o tym, co się dzieje, do stanowiska nauczyciela prowadzącego zajęcia. Bezpośredni podgląd do wszystkich stanowisk pozwoli efektywniej uczyć informatyki i na bieżąco śledzić pracę uczniów.

Nowoczesna pracownia komputerowa w pawłowickiej "J
Otwarcie nowoczesnej pracowni komputerowej w pawłowickiej "Jedynce" - 13.11.2017 · fot.


Terminale po raz pierwszy zostały uruchomione przez uczniów właśnie w poniedziałek, tuż po uroczystym przecięciu wstęgi przez wójta gminy Franciszka Dziendziela oraz dyrektora szkoły Grzegorza Paszynę. Inwestycja, sfinansowana z budżetu gminy, kosztowała blisko 50 tys. zł.

BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA