Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 16 stycznia 2018
  • wyświetleń: 4964

Zmień swoje mieszkanie - stara cegła w kolorystyce od białej po czarną

Artykuł sponsorowany:

Marzysz o starej cegle, która wprowadzi w Twoim mieszkanku niesamowity klimat? Teraz nie musisz jej zamawiać przez internet i płacić sporo za dostawę. Firma Dan-Bud Group. sp. z o.o. z Piasku wprowadziła do swojej oferty sprzedaż takich płytek i jest jedynym dystrybutorem na Śląsku. Na miejscu w biurze możesz zobaczyć wszystkie dostępne modele.

Oferta firmy Dan-Bud Group. sp. z o. o. - płytki wewnętrzne


Firma Dan-Bud Group. sp. z o.o. z Piasku zajmuje się dystrybucją i sprzedażą detaliczną płytek na ściany, podłogi, parapety, schody, tarasy. Firma oferuje niepowtarzalny klinkier jak i inny asortyment w stylu retro, który doskonale wpasowuje się we wnętrze, nadając mu unikalny klimat.

W ofercie firmy znajdziemy m.in. starą cegłę w kolorystyce od białej po czarną, cegłę włoską, klasztorną, dworską, schodową, czy też cegłę tarasową. Wszystkie cegiełki niezależnie od kolorystyki, mają tą samą, niepowtarzalną fakturę starej, oryginalnej, XIX-wiecznej cegły. Płytki mają wymiar: lico długie ok. 6,5 cm x 27 cm, lico krótkie 6,5 cm x 13,5 cm. Grubość płytek wynosi ok. 1,5 cm. Ilość cegiełek na m2 to 50 szt przy założeniu 1 cm fugi. Do każdego rodzaju cegły dostępne są płytki narożne.

W firmie Dan-Bud oprócz płytek, kupimy też kamień dekoracyjny, kamień elewacyjny oraz beton architektoniczny. Każdy produkt oferowany jest w różnych rodzajach jak i kolorystyce.

Produkty pakowane są w kartony w cenie od 89 zł za 0,5 m. Aktualnie obowiązuje promocja - cena za cały metr tylko 100 zł! Dodatkowo firma oferuje montaż produktu.

Więcej szczegółów można pod adresem e-mail danbud88@yahoo.com, numerem telefonu 794-616-946 lub w biurze - w Piasku przy ul. Dworcowej 13.

Dan-Bud Group


Piasek, ul. Dworcowa 13, tel. 794-616-946