Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 14 czerwca 2018
  • 15 lipca 2018
  • wyświetleń: 51461

Pszczyńska strefa kibica - przed nami wielki finał Mistrzostw!

Za nami:

Przy okazji największego piłkarskiego wydarzenia na świecie, na pszczyńskim rynku powstała strefa kibica z dużym telebimem! Turniej dobiega końca i chociaż duże emocje związane z kibicowaniem drużynie Polski już się zakończyły, to nadal na dużym ekranie możemy podziwiać najlepszych na świecie piłkarzy.

Ostatni mecz MŚ 2018 w strefie kibica:

Finał MŚ:
Niedziela, 17.00: Francja - Chorwacja

Zapraszamy do oglądania meczów na pszczyńskim rynku!Mistrzostwa Świata rozpoczęły się 14 czerwca i potrwają do 15 lipca. Podobnie jak dwa lata temu, podczas Mistrzostw Europy 2016, w pszczyńskiej strefie kibica znalazł się tymczasowy budynek, w którym zlokalizowany jest lokal gastronomiczny. Wokół zostały rozmieszczone ławki pod parasolami, a na końcu na rynku pojawił się ekran o powierzchni 12m kw.

Mecz otwarcia MŚ 2018 - Rosja - Arabia Saudyjska w pszczyńskiej strefie kibica na rynku - 14.06.2018 · fot.


Na początek Rosjanie zmierzyli się z reprezentacją Arabii Saudyjskiej. Emocji i zwłaszcza bramek nie brakowało. Gospodarze wygrali aż 5:0, a w pszczyńskiej strefie kibica mecz oglądało ponad 100 osób! Potem bawiło się tu jeszcze więcej osób, zwłaszcza na obfitującym w wiele bramek spotkaniu Hiszpanii z Portugalią czy spotkań z udziałem najlepszych drużyn świata.

Mecz Polska - Kolumbia na Mundialu 2018 w pszczyńskiej strefie kibica - 24.06.2018 r. · fot.


Najwięcej emocji było - co oczywiście - podczas spotkań reprezentacji Polski. Niestety dwa pierwsze mecze nasza kadra przegrała i tak jak pszczynianie kibicowali dzielnie od pierwszych minut obydwu spotkań, tak doping gasł z każdą bramką dla naszych rywali.

Mecz Polska - Senegal na Mundialu 2018 w pszczyńskiej strefie kibica - 19.06.2018 r. · fot.


Niestety w ostatnim spotkaniu Polaków kibiców wielu na rynku nie było, wciąż jednak byli fani, którzy zdecydowali się dopingować naszą reprezentację. I co istotne, garstka osób, która wówczas pojawiła się w centrum Pszczyny miała okazję zobaczyć zwycięstwo "Biało-czerwonych" nad Japonią.

Mecz Polska - Japonia na Mundialu 2018 w pszczyńskiej strefie kibica - 28.06.2018 r. · fot.


new, BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.