Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 26 czerwca 2018
  • wyświetleń: 6402

Spółdzielnia i związek zawodowy wspierają powiat w walce o szpital

Ostatnie informacje ze strony Narodowego Funduszu Zdrowia oraz realna groźba zamknięcia szpitala w Pszczynie zmobilizowały wielu pszczynian do interwencji i wyrażenia swojego poparcia dla Starostwa Powiatowego w walce o dalsze istnienie w naszym mieście największej placówki zdrowia. Najpierw pikietę zapowiedzieli mieszkańcy i pracownicy szpitala, teraz deklarację na adres naszej redakcji przesłała spółka Odnowa i działający przy niej związek zawodowy "Solidarność"

szpital, remont, łóżko, łóżka, sala
Wyremontowane piętra pszczyńskiego szpitala - 21.06.2018 · fot.


Deklaracja poparcia w sprawie szpitala w Pszczynie

Zarząd, Rada Nadzorcza i Związek Zawodowy "Solidarność" "Odnowa" S.P.U.H. w Pszczynie wraz z pracownikami deklarują pełne poparcie dla starań zmierzających do przejęcia pszczyńskiego Szpitala przez Starostwo Powiatowe w Pszczynie i prowadzenia dalszej nieprzerwanej działalności od 1 lipca 2018r. Jesteśmy zakładem zatrudniającym prawie 70 osób i naszym statutowym obowiązkiem jest zapewnić im bezpieczeństwo w razie nagłych zdarzeń związanych z wykonywaną pracą. Pozbawieni tej możliwości w znaczący sposób obniżymy bezpieczeństwo naszych pracowników i rodzin które utrzymują.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom za włożony trud w realizację tego skomplikowanego zadania.

Producent mebli biurowych i hotelowych
Hurtownia okuć i płyt meblowych
Zarząd Spółdzielni
Rada Nadzorcza
Związek Zawodowy "Solidarność"
Pracownicy


43-200 Pszczyna
ul. Antesa 11

tel. 32-214-83-10

Oskar Piecuch / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA