Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 22 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 4956

257 wniosków o dofinansowanie do wymiany kotłów i docieplenia

Zakończył się nabór wniosków na dofinansowanie do wymiany źródeł ciepła i termomodernizacji budynków mieszkalnych w ramach I etapu Programu ograniczenia niskiej emisji na terenie gminy Goczałkowice-Zdrój na lata 2018-2019.

W dniach 6-10 sierpnia do urzędu wpłynęło 257 wniosków. Aktualnie trwa weryfikacja przedłożonych wniosków pod względem zgodności z regulaminem oraz uchwałą o dotacji celowej.

- Zgodnie z Regulaminem jednym z warunków uczestnictwa w Programie jest niezaleganie w podatkach oraz opłacie za odbiór odpadów komunalnych - przypomina Urząd Gminy.

Po weryfikacji nastąpi podział wniosków na grupy w zależności od rodzaju inwestycji. W ramach poszczególnych grup wnioski rozpatrywane będą według kolejności wpływu. Wyniki weryfikacji wniosków wraz z ich podziałem na inwestycje będą dostępne na stronie internetowej Urzędu Gminy.

new / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA