Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 22 stycznia 2019
  • wyświetleń: 12647

[WIDEO, ZDJĘCIA] Samochód ciężarowy uderzył w latarnię na DK-1

We wtorek, 22 stycznia przed godziną 10.00 dyżurni KMP Tychy i SKKM PSP Tychy otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Beskidzkiej (trasa DK-1) w rejonie wiaduktu nad al. Niepodległości w Tychach.Ze zgłoszenia wynikało, że na pasie w kierunku Pszczyny ciągnik siodłowy marki Scania z naczepą wpadł w poślizg i zablokował drogę, a dodatkowo uderzył w latarnię uliczną znajdującą się pomiędzy pasami ruchu. W wyniku uderzenia latarnia złamała się i zawisła nad pasami w kierunku Katowic.

Samochód ciężarowy uderzył w latarnię na DK-1 w Tychach - 22.01.2019 · fot.


Na miejsce zdarzenia natychmiast zadysponowane zostały zastępy JRG Tychy i patrole policji. Ruch w obu kierunkach został zablokowany. Po kilkunastu minutach ruch w kierunku Pszczyny został puszczony prawym skrajnym pasem oraz objazdem przez miasto, a w kierunku Katowic ruch odbywał się poprzez rondo pod wiaduktem. Dodatkowo na miejsce zdarzenia wezwane zostało pogotowie techniczne - odpowiedzialne za oświetlenie uliczne - pracownicy mieli za zadanie usunięcie uszkodzonej latarni. W celu usunięcia samochodu ciężarowego na miejsce wezwany został ciężki holownik pomocy drogowej.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierowca zestawu pojazdów najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych.

Utrudnienia na DK-1. Samochód ciężarowy uderzył w latarnię - 22.01.2019 · fot.

BM, sid / pless.pl, źródło: 112tychy.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA