Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 1 lutego 2019
  • wyświetleń: 4917

Borussia Dortmund znów zawita w Goczałkowicach-Zdroju

Obóz piłkarski Borussii Dortmund po raz kolejny odbędzie się w tym roku w Goczałkowicach-Zdroju. Ruszyły zapisy.

Szkółka piłkarska Borussii Dortmund w Goczałkowicach - 14.08.2017
Szkółka piłkarska Borussii Dortmund w Goczałkowicach - 14.08.2017 · fot.


BVB Evonik Fußballakademie to projekt, w ramach którego Borussia Dortmund wychodzi poza granicę swojego miasta, a nawet kraju. Podczas pięciodniowych obozów dochodzeniowych dzieci urodzone w latach 2005-2012 będą miały okazję doświadczyć dortmundziej filozofii piłki nożnej, która zaprowadziła klub z Zagłębia Ruhry na szczyt piłkarskiej Europy.

W tym roku, po raz kolejny BVB pojawi się także w Goczałkowicach-Zdroju, miejscowości, w której wychował się Łukasz Piszczek, ikona żółto-czarnych. Po raz pierwszy, młodzi adepci piłki nożnej będą mogli rywalizować na nowych obiektach piłkarskich wybudowanych przez Fundację Akademia Łukasza Piszczka.

- Nasze kursy to szansa dla zdolnych dzieci, aby nie tylko stać się częścią wielkiej, piłkarskiej rodziny Borussii Dortmund, ale również pokazania swoich umiejętności przed trenerami z Niemiec. Kto wie, czy wśród nich nie ma następcy Łukasza Piszczka - mówi Michał Zioło, członek zarządu Fundacji Akademia Łukasza Piszczka, który koordynuje organizację kursów piłkarskich BVB w Polsce.

Swoje dziecko zapisać można przez formularz dostępny na stronie: www.fundacja-alp.pl.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA