Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 15 lutego 2019
  • wyświetleń: 3745

Policjant z Pszczyny na podium wojewódzkiego turnieju tenisowego

W hali sportowej Oddziału Prewencji Policji w Katowicach odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Tenisie Stołowym. W mistrzostwach wzięło udział 48 zawodników reprezentujących jednostki Policji woj. śląskiego, katowicką Szkołę Policji oraz Centralne Biuro Śledcze Policji. Zawodnicy rywalizowali w trzech kategoriach tj. mężczyzn, kobiet oraz w mikstach. Pszczyńską jednostkę reprezentował st. sierż. Rafał Gryga.

Rafał Gryga, policja
Rafał Gryga (w czerwonej koszulce) znalazł się na podium policyjnego turnieju tenisowego. · fot.


Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Tenisie Stołowym rozegrano w dniu 8 lutego na trenie hali sportowej Oddziału Prewencji Policji w Katowicach zgodnie z Kalendarzem Imprez Sportowych woj. śląskiego na 2019 r. W zawodach uczestniczyło 48 zawodników, w tym 5 kobiet. Turniej rozegrano w trzech kategoriach: mężczyźni, kobiety i miksty.

Rafał Gryga, policja
Rafał Gryga (w czerwonej koszulce) znalazł się na podium policyjnego turnieju tenisowego. · fot.


Końcowa klasyfikacja zawodów kategoria mężczyzn:
1. st. post. Krzysztof Czyrnia (KMP Gliwice)
2. st. sierż. Adrian Burkacki (KMP Gliwice)
3. st. sierż. Rafał Gryga (KPP Pszczyna)

Dyplomy i medale, w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach, wręczyła Naczelnik Wydziału Doboru i Szkolenia KWP w Katowicach mł. insp. Joanna Świec-Rajca. Wszystkie rozgrywki przebiegały w duchu sportowej rywalizacji i zasad fair play. Nie pozostaje zatem nic innego jak zaprosić wszystkich chętnych na kolejne mistrzostwa w tenisie stołowym, które odbędą się już za rok.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA