Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 20 lutego 2019
  • wyświetleń: 5735

W Woli zdewastowano wiatę grillową, policja szuka sprawcy

Z czwartku na piątek (14/15 lutego) nieznani sprawcy zdewastowali wiatę grillową przy ul. Międzyrzeckiej w Woli.

Dewastacja wiaty grillowej w Woli - 15.02.2019 · fot.


Wiata została wybudowana w ubiegłym roku w ramach operacji pn.: "Budowa niekomercyjnej infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej w miejscowości Wola", współfinansowaną ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Jak informuje wójt Jan Słoninka, w wyniku zdarzenia skradziono dziewięć sztuk oświetlenia LED, zamontowanego pod wiatą grillową, a także jeden drewniany stół, przymocowany do kostki brukowej i dwie drewniane ławki. Łączną wartość strat oszacowano na kwotę 3.444,25 złotych.

W sprawie przestępstwa przeciwko mieniu postępowanie prowadzi Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie. Wszystkich mieszkańców, którzy byli świadkami dewastacji, bądź też posiadają niezbędne informacje, mogące ująć sprawców i odzyskać skradzione mienie, wójt prosi o kontakt z sekretariatem Wydziału Kryminalnego KPP Pszczyna, tel.: (32) 449 32 80, bądź też z Urzędem Gminy Miedźna, tel.: (32) 211 61 96, wew. 43.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA