Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 20 lutego 2019
  • wyświetleń: 6163

Dwoje kierowców za nic miało sądowy zakaz prowadzenia pojazdów

Pomimo sądowych zakazów prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, dwoje kierowców postanowiło zasiąść za kierownicą. W czasie jazdy zatrzymani zostali przez policję.

Do pierwszego z zatrzymań doszło 13 lutego, chwilę przed godziną 9.00. Na ulicy Zwycięstwa w Krzyżowicach policjanci ujęli 56-letnią mieszkankę powiatu pszczyńskiego, która kierowała pojazdem marki Hyundai, pomimo czynnego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych wydanego przez Sąd Rejonowy Jastrzębie-Zdrój.

Dzień później w Miedźnej na ulicy Wiejskiej policjanci zatrzymali mężczyznę (również mieszkańca naszego powiatu), który poruszał się motorowerem marki Keeway. Również tego kierowcę obowiązywał sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Niestety nie obyło się bez pijanych kierowców. W niedzielę po godzinie 15.00 na ulicy Źródlanej w Goczałkowicach policjanci ujęli 62-latka z powiatu pszczyńskiego. Mężczyzna kierował samochodem marki Opel, będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało blisko 2,3 promila.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.