Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 25 lutego 2019
  • wyświetleń: 13586

Cztery dni i aż siedem kradzieży w powiecie pszczyńskim

Tylko podczas czterech ostatnich dni na terenie powiatu pszczyńskiego doszło do czterech kradzieży. Łupem złodziei cieszyło się właściwie wszystko, od pieniędzy po tablice rejestracyjne.

20 lutego, czyli w minioną środę, w Pawłowicach z zaparkowanego samochodu marki ord Focus skradziono jedną tablicę rejestracyjną. Kradzież została zgłoszona o godzinie 17.00. Dzień później wieczorem w Pszczynie z trzech samochodów ciężarowych zaparkowanych na terenie prywatnej firmy skradziono siedem akumulatorów.

W piątek o 5.00 w pociągu relacji Szczecin - Bielsko-Biała, ze stolika dokonano kradzieży telefonu komórkowego Samsung Galaxy J6. Poszkodowanym jest 36-letni mieszkaniec Pszczyny. Tego samego dnia o 13.50 w Warszowicach po uprzednim wyważeniu okna w pomieszczeniu łazienki do wnętrza budynku dostał się złodziej, którego łupem padły dwie złote obrączki oraz pieniądze.

23 lutego w Goczałkowicach-Zdroju odnotowano dwa włamania. Najpierw o godzinie 17.00, a potem o 17.50. W obydwu przypadkach sprawca wybijał szybę na parterze, a opuszczając domy jednorodzinne zabierał ze sobą złotą biżuterię i pieniądze.

W niedzielę na terenie lokalu w Jankowicach skradziono natomiast telefon Iphone 8. Poszkodowany nosił go w tylnej kieszeni spodni.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji, sprawcy wszystkich powyższych zdarzeń pozostają nieznani.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.