Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 7 marca 2019
  • wyświetleń: 14567

Nowa kawiarnia w Pszczynie - inna niż wszystkie! Jutro koncert!

Artykuł sponsorowany:

W Pszczynie, w miejscu dotychczasowej Kawiarni w Stajniach Książęcych, powstała nowa - Kawiarnia Daisy. Napisać, że jest to kolejna kawiarnia w Pszczynie, to za mało. Kawiarnia Daisy jest zupełnie inna niż wszystkie, które znacie w naszym mieście!

Kawiarnia Daisy - Pszczyna, ul. Basztowa 6-8


Kawiarnia inna niż wszystkieKawiarnia Daisy to nie tylko pyszne ciasta i aromatyczna kawa, którą można wypić na miejscu lub wziąć na wynos. Formuła kawiarni jest dużo oryginalniejsza. Zjemy tu smaczne śniadanie, które może być także zamówione z dowozem! Zorganizujemy tu wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe (uwaga - są jeszcze wolne terminy na tegoroczne komunie!) oraz bankiety i imprezy integracyjne dla firm (możliwość wynajęcia sali do 100 osób). Oprócz tego możemy zamówić tu catering.

Koncerty, występy, warsztatyTematem, który odróżnia jednak Kawiarnię Daisy od innych pszczyńskich kawiarnii są atrakcje, jakie czekać będą na gości! A mowa o licznych koncertach, występach artystycznych oraz warsztatach, zarówno dla tych najmłodszych jak i seniorów.

Koncert już jutro - wstęp darmowy!


Rezerwacje stolików pod numerem telefonu - 781-600-517, 530-040-933

W piątek, 8 marca o godzinie 18:30 wystąpi Offbeat Trio w składzie Maja Kitrasiewicz - wokal, Ewa Wrona - wokal, instrumenty klawiszowe oraz Joanna Gryz - gitara basowa, instrumenty klawiszowe. Jest to damska część, założonego we wrześniu 2018 roku, zespołu Offbeat.

Offbeat Trio


Zespół działa w ramach Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie rozwijając się pod okiem pani Joanny Gryz. Zespół zdążył już zaprezentować się na Pszczyńskim Jarmarku Świątecznym, FInale WOŚP 2019 organizowanym przez GOK Goczałkowice Zdrój oraz podczas koncertu w pszczyńskim klubie SPS 2.0, wraz z innym młodym pszczyńskim zespołem - Basement Under The Greenhouse. Brał udział również w konkursach - Międzynarodowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek, GIMPie 2018, czy Pszczyńskim Festiwalu Współczesnej Piosenki Frankofońskiej. Zespół prezentuje szeroko rozumianą muzykę rozrywkową, oscylując w gatunkach soul, R&B, jazz i pop.

Warsztaty już w sobotę - wstęp darmowy!


Rezerwacje miejsc pod numerem telefonu - 781-600-517, 530-040-933

W sobotę, 9 marca Kawiarnia Daisy zaprasza na warsztat rozwojowy dla kobiet "W poszukiwaniu tego, co jest ważne w życiu". Spotkanie odbędzie się w godzinach 17.00-19.00.

kawiarnia daisy


Podczas warsztatów będzie tworzona mapa naszych marzeń, będzie można też porozmawiać o satysfakcji w różnych sferach życia. Szkolenie poprowadzi Justyna Tulaja - trener, szkoleniowiec, coach, matka dwóch córek.

Zapraszamy!43-200 Pszczyna
ul. Basztowa 6-8

kom. 536-583-922
kom. 530-040-933