Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 11 marca 2019
  • wyświetleń: 4786

Białorusin miał ponad trzy promile i kierował ciężarówką z naczepą

Pszczyńscy policjanci informują o kolejnych pijanych kierowcach na drogach powiatu. Najwięcej promili miał zatrzymany w sobotę obywatel Białorusi, który prowadził samochód ciężarowy z naczepą. Mieszkańcy powiatu pszczyńskiego jednak też nie byli święci.

W piątek przed północą na ulicy Hallera w Pszczynie mundurowi zatrzymali 46-letniego kierowcę Opla Vectry. Badania, któremu poddany został mieszkaniec powiatu pszczyńskiego, wykazały około 1,5 promila.

Następnego dnia po godzinie 16.00 na ulicy Korczaka w Pszczynie policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali obywatela Białorusi, który w stanie nietrzeźwości kierował samochodem ciężarowym z naczepą. badanie wykazało ponad trzy promile. Od mężczyzny pobrano krew.

Również w sobotę doszło do zatrzymania nietrzeźwego 31-latka z powiatu pszczyńskiego. Przed 19.00 na ulicy Topolowej w Miedźnej mężczyzna kierował motorowerem m-ki Gilera. Przeprowadzono dwa badania. Wykazały one 2,1 oraz 2,2 promila.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA