Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 15 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 3167

Na święta umyj tapicerkę parowym, samoobsługowym odkurzaczem!

Artykuł sponsorowany:

Myjnia mieszcząca się w Pszczynie przy ulicy Bielskiej 24A, oprócz samoobsługowego mycia samochodu, zaprasza do pierwszego w regionie stanowiska służącego do prania tapicerki za pomocą parowego odkurzacza.Długo oczekiwane rozwiązanie dla klientów myjni bezdotykowych stało się faktem! Już teraz możesz umyć swój samochód, odkurzyć wnętrze, wyprać tapicerkę odkurzaczem parowym - to wszystko w jednym miejscu!

Samoobsługowe pranie tapicerki parą jest bardzo proste i w efekcie nie różni się niczym od prania tapicerki odkurzaczem ekstrakcyjnym. Jedyną, ale jakże ważną różnicą, jest czas schnięcia tapicerki. Otóż w praniu parowym tapicerka schnie praktycznie od razu, co sprawia, że samochód jest gotowy do użytku bezpośrednio po praniu. Cały proces trwa od kilku do kilkunastu minut, dając klientowi myjni bezdotykowej te same korzyści, które daje mu samoobsługowe mycie pojazdu z zewnątrz - oszczędność czasu, pieniędzy i pełną swobodę w doborze pory dnia.

myjnia parowa


Odkurzacz parowy jest w wersji Premium, dzięki czemu posiada dozownik detergentu, który usuwa nawet mocno zabrudzone tapicerki!

Poza myjnią i parowym odkurzaczem w ofercie znajdziemy także wydajny, dwustanowiskowy odkurzacz samoobsługowy. Jego duży zasięg pozwala na wygodne odkurzenie wnętrza oraz bagażnika pojazdu.

Odkurzacz Parowy


Stawiamy na jakość za rozsądne pieniądze dlatego korzystamy tylko z najlepszej na rynku chemii dostarczanej przez firmę Kenotek - światowego lidera w produkcji profesjonalnych środków chemicznych dla myjni. Do mycia samochodu proponujemy aż 7 programów myjących z technologią WASH SERWIS:

  • 1. Oprysk alufelg - ciśnienie 2 sek. 50bar -przepłukanie węża później 6 bar (miękka, gorąca woda z silnym środkiem zasadowym stosować tylko do felg w celu rozpuszczenia osadu).
  • 2. Mycie wstępne - ciśnienie 50 bar (woda o temperaturze 60°C, zmiękczona z płynem + aktywator).
  • 3. Mycie zasadnicze - ciśnienie 100 bar (woda o temperaturze 60°C, zmiękczona płynem + aktywator).
  • 4. Hydroszczotka - ciśnienie 6 bar (miękka, gorąca woda o temperaturze 60°C podawana z silnie skoncentrowany kwaśnym szamponem o miłym wiśniowym zapachu).
  • 5. Płukanie - ciśnienie 100 bar (woda wykorzystywana ze spadu z osmozy - jest to miękka woda).
  • 6. Woskowanie - ciśnienie 50 bar (woda miękka z woskiem z molekułami, podawana w nanotechnologii).
  • 7. Nabłyszczanie - ciśnienie 100 bar (woda osmotyczna z produkcji osmozy, pozbawiona minerałów).


Myjnia Pszczyna