Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 13 kwietnia 2019
  • 23 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 2397

Młodzież z Kurkowego Bractwa Strzeleckiego zbiera środki na busa

Młodzi adepci strzelectwa z Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Pszczynie mają spory problem z dojazdami na zawody. By zakupić odpowiedni bus zdecydowali się uruchomić zbiórkę i zwrócić z prośbą o wsparcie.- Jesteśmy klubem sportowym, działającym z ramienia Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Pszczynie. Rywalizujemy w zawodach strzeleckich rangi krajowej i międzynarodowej w konkurencjach olimpijskich - karabinowych oraz pistoletowych. W 2019 roku dwójka naszych zawodników została powołana w skład kadry narodowej - uzasadniają zbiórkę.

Klub się rozwija, przybywa młodzieży, jednak jest problem z dojazdami na zawody. - Chcielibyśmy zwrócić się do Was z prośbą o wsparcie w zakupie busa oraz umożliwienie nam dojazdu na zawody w większej grupie. Nasi zawodnicy biorą udział w zawodach rangi krajowej od 2014 roku. W tym czasie wielokrotnie stawali na podium Mistrzostw Polski, Grand Prix Polski oraz Pucharu Polski. Nasz klub ciągle się rozrasta, dlatego pojawiła się potrzeba zakupu busa, którym moglibyśmy dojechać na zawody w większej liczbie oraz z potrzebnym sprzętem - argumentują.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA