Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 30 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 3299

Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych w III LO

W piątek 26 kwietnia miało miejsce zakończenie roku szkolnego 2018/2019 klas maturalnych we wszystkich szkołach w Polsce. Nie inaczej było w Pszczynie.

Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych w III
Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych w III LO · fot.


W zakończeniu roku szkolnego w III Liceum Ogólnokształcącym w Pszczynie uczestniczyli burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol, zastępca burmistrza Barbara Sopot-Zembok oraz wicestarosta Damian Cieszewski. Absolwentów żegnała również dyrekcja oraz wychowawcy klas.

- Stojąc tu przed Wami mogę Państwu już teraz pogratulować. Jeden egzamin już zdaliście. Reforma oświaty, która jest wdrażana od dwóch lat dotknęła również Was. Jesteście ostatnim rocznikiem, który kończy edukację w Liceum prowadzonym przez gminę Pszczyna. Jesteśmy zobligowanie do usystematyzowania systemu oświaty w naszej gminie. Myślę, że mogę śmiało powiedzieć, że my jako organ prowadzący i Wy jako uczniowie poradziliśmy sobie z tym problemem świetnie. Przed Wami egzamin dojrzałości, matury, życzę wszystkim aby poszło Wam świetnie, dajcie z siebie wszystko, trzymam za Was kciuki - mówił Dariusz Skrobol.

Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych w III
Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych w III LO · fot.


Po wystąpieniu burmistrza oraz wicestarosty przyszłym maturzystom wręczono świadectwa ukończenia szkoły oraz wręczono nagrody wybitnym sportowcom.

6 maja rozpoczynają się matury, jako pierwszy jest egzamin pisemny z języka polskiego.

43-200 Pszczyna
ul. Kazimierza Wielkiego 5

tel. 32 2103620

new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA