Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 4 czerwca 2019
  • wyświetleń: 8016

Niespokojne popołudnie na drogach. Dwa wypadki w Pawłowicach!

Na brak pracy nie mogą narzekać służby ratunkowe w Pawłowicach. We wtorkowe popołudnie w odstępie kilkudziesięciu minut doszło do dwóch zdarzeń drogowych, w których ucierpieli ludzie. Kierowcy podróżujący drogą wojewódzką nr 933 muszą liczyć się z utrudnieniami.

Zderzenie Toyoty i Volkswagena na DW933 w Pawłowicach - 4.06.2019 · fot.


Do pierwszej, bardzo poważnej krasy doszło na obwodnicy Pawłowic (DW933) około godziny 16:00. Ze wstępnych informacji wynika, że zawinił kierowca Toyoty Corolli. Starszy mężczyzna nie zdołał dokończyć manewru wyprzedzania i zderzył się czołowo z dostawczym Volkswagenem. Siła uderzenia była stosunkowo duża. Pojazdy uległy znacznym uszkodzeniom. Toyota skończyła jazdę w rowie.

Do szpitala przewieziono kierowcę Volkswagena. Ze wstępnych informacji wynika, że życiu mężczyzny nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Kilkadziesiąt minut później, również na drodze wojewódzkiej nr 933, ale tuż przy wjeździe na "Wiślankę", zderzyły się trzy pojazdy. Było to klasyczne najechanie na tył. Jedna osoba źle się poczuła i wezwano pogotowie.

Kierowcy podróżujący na trasie Pawłowice - Jastrzębie, musieli liczyć się z utrudnieniami. Wprowadzono ruch wahadłowy. Utrudnienia trwały do godziny 20:00.

Zderzenie trzech pojazdów na DW933 przy wjeździe na "Wiślankę" - 4.06.2019 · fot.

sid / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA