Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 5 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 6426

Oszczędź 20% kosztów ogrzewania dzięki systemowi SINUM

Artykuł sponsorowany:

System do sterowania ogrzewaniem grzejnikowym SINUM to nowe rozwiązanie dedykowane dla szkół, pensjonatów, hoteli i urzędów. Do 31 sierpnia na zakup systemu obowiązuje promocja, w ramach której możesz zyskać gwarantowane minimum 20% oszczędności na kosztach ogrzewania albo zwrot pieniędzy.

System do sterowania ogrzewaniem grzejnikowym SINU


Na czym polega promocja?

Każdy, kto do 31.08.2019 roku nabędzie system sterowania grzejnikami firmy TECH Sterowniki ma gwarantowane minimum 20% oszczędności na kosztach ogrzewania w stosunku do poprzedniego sezonu lub zwrot pieniędzy. System należy użytkować przez co najmniej 4 kolejne miesiące (za okres zimowy przyjmuje się zakres czasowy od 1.10.2019 do 30.01.2020). Okresem porównawczym dla oceny % oszczędności jest okres zimowy 2018/2019 obejmujący co najmniej trzy kolejne miesiące (okres zimowy 2018/2019 to okres liczony od dnia 1.10.2018 do 30.01.2019). W przypadku nieosiągnięcia ww. minimalnej skali oszczędności firma zobowiązuje się do przyjęcia wszystkich zakupionych urządzeń zainstalowanych w ramach systemu oraz zwrotu kosztów poniesionych na ich zakup.

Z regulaminem i szczegółowymi warunkami promocji można się zapoznać na stronie: www.techsterowniki.pl/onas/regulamin-20

Jak wygląda system SINUM?

System składa się z prostych w montażu urządzeń, które komunikują się ze sobą bezprzewodowo. Kompletny system umożliwia osiągnięcie i utrzymanie stabilnej temperatury w każdym pomieszczeniu z osobna i elastyczne dopasowywanie jej do potrzeb użytkowników.

Elementy systemu SINUM:
  • sterownik główny P1/P2;
  • bezprzewodowy regulator temperatury pokojowej;
  • grzejnikowy siłownik elektryczny G1 (z gwarancją 5 lat pracy na bateriach);
  • czujnik otwarcia okna KO.


W każdym z pomieszczeń można zainstalować maksymalnie 6 siłowników na grzejnikach i 6 czujników otwarcia okna. Sterownik główny może obsłużyć maksymalnie 16 stref. Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest montaż w pomieszczeniach czujników otwarcia okna, które w trakcie wietrzenia pomieszczeń wyłączają ogrzewanie, zapobiegając niepotrzebnym stratom ciepła.

System do sterowania ogrzewaniem grzejnikowym SINU


Pełna kontrola temperatury w obiektach komercyjnych

Ogromnym atutem systemu grzejnikowego SINUM jest fakt, że umożliwia elastyczne dopasowanie do specyfiki obiektów takich jak hotele, motele czy pensjonaty, gdzie poziom ogrzewania trzeba uzależnić od obłożenia obiektu i pory roku. Aby kontrola była jeszcze sprawniejsza, warto skorzystać z internetowej aplikacji eModul z możliwością ustalenia konkretnych harmonogramów pracy ogrzewania lub kontrolą stałej temperatury w danej strefie.

System jest także doskonałym rozwiązaniem do kontroli temperatury w domach, mieszkaniach i apartamentach: https://www.techsterowniki.pl/sinum-home 

System do sterowania ogrzewaniem grzejnikowym SINU


Sterownik główny łączy się z siecią WiFi, a całym systemem można sterować z poziomu aplikacji eModul. System można obsługiwać nie tylko z komputera, ale też telefonu czy tabletu. Do jednej aplikacji można podpiąć nawet kilkanaście modułów sterujących, co daje pełną kontrolę nad obiektem.

W najbliższym sezonie zaoszczędź na ogrzewaniu

Ogrzewanie użytkowych powierzchni biurowych, szkół, przedszkoli czy hoteli wiąże się zawsze z dużymi wydatkami. Dzięki systemowi SINUM można je jednak skutecznie zredukować. Biorąc pod uwagę, że są to koszty liczone w tysiącach złotych to obniżka o co najmniej 1/5 kosztów robi dużą różnicę, a cały system zagwarantuje nie tylko ograniczenie kosztów, ale też komfort nawet w najchłodniejsze dni roku, dzięki elastycznym możliwościom ustawienia harmonogramów pracy.

Przeczytaj więcej o systemie SINUM: [url= https://www.techsterowniki.pl/sinum-business

Zapraszamy także do kontaktu:
Jan Wietek - specjalista ds. inwestycji
tel.+48 665 651 229
email: jan.wietek@techsterowniki.pl