Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 13 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 1742

Nowa kuchnia? Przenośny odkurzacz Bosch za 1 zł!

Artykuł sponsorowany:

Sierpień i wrzesień to czas, w którym możesz skorzystać z wyjątkowej promocji w studio Kuchni Verle w Pszczynie! Dokonując zakupu mebli kuchennych marki Verle oraz sprzętów AGD, zyskasz odkurzacz Bosch za 1 zł.

kuchnie verle


Przygotowaliśmy dla naszych Klientów promocję na odkurzacz bezprzewodowy Bosch Flexxo Serie 4. Ten wygodny, szybki i dokładny odkurzacz przy zakupie kuchni i sprzętu AGD, może być Twój za jedyną złotówkę. Odkurzacz 2 w 1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniu, to rozwiązanie, które znacznie poprawi Twoją wygodę przy codziennym odkurzaniu. Promocja trwa od 01.08.2019 do 30.09.2019. Regulamin promocji dostępny w studio.

kuchnie verle


Jak zawsze zapraszamy do wizyty w studio, gdzie aktualnie za darmo możesz wykonać projekt kuchni. Nasi eksperci pomogą Ci w doborze odpowiedniej kolorystyki czy też ułożenia Twojej przyszłej kuchni, w której będziesz się czuł swobodnie i zawsze wszystko będziesz mieć pod ręką. Dzięki doświadczeniu nabytemu przez lata jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania bardzo funkcjonalne, których nie znajdą Państwo u innych producentów. Wstąp do studio i przekonaj się sam.

kuchnie verle


Pamiętaj również, że Kuchnie Verle to nie tylko meble ale i sprzęt AGD dla Twojego domu. Jeśli szukasz nowej lodówki, pralki, suszarki i innych produktów AGD - u nas to wszystko znajdziesz w doskonałych cenach. Wybrane produkty AGD oferujemy z gwarancją 5 letnią w cenie, co sprawia, że zakup u nas staje się bardzo atrakcyjny. Współpracujemy z producentami z całego świata, takimi jak: Miele, Bosch, Siemens, Whirlpool, Samsung, Solgaz, Liebherr, Nivona, Franke, Blanco i wiele innych. Dzięki szerokiej gamie produktów każdy znajdzie sprzęt wspaniałej jakości w świetnej cenie.W studio znajduje się również ekspozycja produktów polskiego producenta AGD - firmy SOLGAZ, która oferuje m.in. innowacyjne płyty gazowe typu "GAZ POD SZKŁEM". Przyjdź i przekonaj się sam jak działają produkty Solgaz.

kuchnie verle


Verle Küchen to marka oferująca niemieckie meble kuchenne na wymiar w wspaniałych cenach. To właśnie w Niemczech znajduje się fabryka, która na co dzień produkuje meble na rynki całego świata. Made in Germany to właśnie dla nas wyznacznik jakości.Potwierdzeniem tych słów jest gwarancja jaką udzielamy na meble,
 która wynosi aż 5 LAT!

kuchnie verle


ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO STUDIA W PSZCZYNIE


Pszczyna, Rybnicka 13
Godziny otwarcia:
  • poniedziałek - piątek 9.00 - 18.00
  • sobota 9.00 - 14.00