Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 11 października 2019
  • 14 października 2019
  • wyświetleń: 1753

Tydzień Mediacji w pszczyńskim sądzie - dyżury mediatora

Za nami:

Z okazji tegorocznego Międzynarodowego Dnia Mediacji. zaplanowanego na 17 października i organizowanego w ramach Tygodnia Mediacji (14-18 października) w budynku Sądu Rejonowego w Pszczynie przy ul. Bogedaina 8 w sali 009 będzie dyżurował mediator sądowy - Mirosława Bierwiaczonek.

Mediator będzie dyżurował w dniach: 15 października w godz. od 10.00 do 12.00 oraz 18 października w godz. od 10.00 do 12.00. W ramach dyżuru mediatora udzielane będą bezpłatne i poufne konsultacje mediacyjne.

Tematyka konsultacji mediacyjnych może dotyczyć między innymi: konfliktów okołorozwodowych oraz sposobów poradzenia sobie z trudną sytuacją rozwodu/rozstania, uregulowania kontaktów rodziców z małoletnimi dziećmi po rozstaniu rodziców, sposobów, jak rodzice mogą uchronić dziecko i siebie w sytuacji rozstania/separacji/ rozwodu i w jaki sposób mogą pomóc swoim dzieciom łatwiej przejść przez to trudne doświadczenie, pozostałe tematy: sprawy majątkowe, gospodarcze, mediacje w sprawach karnych i inne.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA