Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 16 października 2019
  • wyświetleń: 1530

Zmiany w zagospodarowaniu przestrzeni Pawłowic i Warszowic

Trwają prace nad wprowadzeniem zmian w planach zagospodarowania przestrzennego dla części terenów w Pawłowicach i Warszowicach.

Od 9 października do 7 listopada jest wyłożony do publicznego wglądu projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu części strefy produkcyjnej w sołectwie Pawłowice wraz z prognozą oddziaływania na środowisko. Z dokumentami można zapoznać się w Urzędzie Gminy Pawłowice w godzinach pracy urzędu (pokój 1.14) lub w Biuletynie Informacji Publicznej.

Dyskusja publiczna nad rozwiązaniami przyjętymi w projekcie odbędzie się 23 października w Sali Sesyjnej Urzędu Gminy Pawłowice o godz. 15.00, natomiast uwagi do przyjętych rozwiązań należy składać do Wójta Gminy Pawłowice na piśmie do 22 listopada.

Gmina Pawłowice przystąpiła również do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części sołectwa Warszowice. Osoby zainteresowane mogą składać wnioski pisemne do planu i do oceny oddziaływania na środowisko na adres Urzędu Gminy Pawłowice lub elektronicznie na adres gmina@pawlowice.pl oraz ustnie do protokołu w Referacie Gospodarki Przestrzennej, Geodezji i Mienia (pokój 1.14). Termin składania wniosków upływa 31 października.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA