Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 19 października 2019
  • 21 października 2019
  • wyświetleń: 3783

Foto-temat: złota polska jesień w Parku Zamkowym w Pszczynie

Pszczyński park to jesienią miejsce wyjątkowe. Choć nie tylko w trakcie tej pory roku wygląda cudownie, to właśnie w październiku zachwyca najbardziej i prezentuje swój niepowtarzalny urok. Zobaczcie zdjęcia naszych czytelników, a jeśli sami wykonaliście fotografie przedstawiające złotą polską jesień - podzielcie się nimi z nami!

terazwpszczynie,pszczyna,parkzamkowypszczyna,parkpszczyński,jesień,polskazłotajesień,parkpszczy
Przepiękna, polska złota jesień w pszczyńskim parku #terazwpszczynie #pszczyna #parkzamkowypszczyna #parkpszczyński #jesień #polskazłotajesień #parkpszczyna #lovepless #ilovesilesia - 20.10.2019


Złota polska jesień w parku zamkowym w Pszczynie
Złota polska jesień w Parku Zamkowym w Pszczynie - 10.2019 · fot.


Do jesiennych spacerów nikogo zachęcać zapewne nie trzeba, więc jeśli postanowicie wybrać się na przechadzkę, to podzielcie się z nami swoimi zdjęciami złotej polskiej jesieni.

Złota polska jesień w Pszczynie · fot.


Zrobiłeś inne, ciekawe zdjęcie? Prześlij je do redakcji za pomocą formularza wyślij info. Najlepsze zdjęcia opublikujemy na łamach portalu pless.pl.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA