Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 5 listopada 2019
  • wyświetleń: 1757

[ZDJĘCIA] Rozpoczął się montaż lodowiska na pszczyńskim rynku

Choć temperatury na zewnątrz nie zwiastują jeszcze zimy, sezon na łyżwy zbliża się wielkimi krokami! Świadczyć o tym może fakt, że na płycie pszczyńskiego rynku rozpoczął się montaż lodowiska.

Montaż lodowiska na pszczyńskim rynku - 5.11.2019 · fot.


Jak co roku, początkiem listopada na pszczyńskim rynku rozpoczęły się prace związane z montażem lodowiska. Zanim nastąpi etap mrożenia tafli lodu, na płycie rozłożone zostaną podesty zabezpieczające podłoże, bandy, oświetlenie oraz nagłośnienie. Obecnie na rynku pojawiły się także agregaty mrożące oraz pomieszczenie socjalne. W najbliższych dniach zostaną dostarczone trzy kontenery służące za kasę, wypożyczalnię łyżew, szatnie oraz magazyn.

Atrakcja co roku przyciąga do centrum naszego miasta wielu pszczynian, a także mieszkańców innych miejscowości. Z jazdy na łyżwach w tej wyjątkowo malowniczej scenerii będziemy się mogli cieszyć już na początku grudnia. Tradycyjnie w godzinach porannych lodowisko będzie udostępnione uczniom pszczyńskich szkół.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA