Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 8 listopada 2019
  • wyświetleń: 1356

Po raz 23. w Pawłowicach wybrana zostanie "Firma z Tradycjami"

Urząd Gminy w Pawłowicach zaprasza wszystkie firmy o charakterze produkcyjnym, usługowym i handlowym działające na terenie gminy od co najmniej 20 lat do udziału w konkursie ogłoszonym przez wójta Pawłowic pod nazwą "Firma z Tradycjami".

Pawłowice, Medal Wojana
Po raz 23. w Pawłowicach wybrana zostanie "Firma z Tradycjami". · fot.


Dla laureata konkursu przewidziana jest nagroda w postaci Medalu Wojana, który wręczony zostanie w 2020 roku podczas uroczystej gali.

- Medal Wojana jest dowodem uznania dla laureata konkursu - przedsiębiorcy za wkład włożony w rozwój lokalnej przedsiębiorczości oraz promocję gminy Pawłowice. Celem konkursu jest promowanie przedsiębiorczości w gminie - informują organizatorzy.

Zgłoszenia należy składać do 30 listopada w punkcie podawczym Urzędu Gminy Pawłowice przy ul. Zjednoczenia 60 lub przesłać pocztą na adres urzędu. Zgłoszenia powinny być opisane: Konkurs "Firma z Tradycjami". W związku z tym, że 30 listopada przypada na sobotę, wnioski należy składać do piątku, 29 listopada.

Uprawnieni do składania zgłoszeń konkursowych są: właściciele zgłaszający własna firmę, zarząd Delegatury Regionalnej Izby Gospodarczej w Pawłowicach, kapituła konkursu, wójt gminy, komisje stałe Rady Gminy, rady sołeckie.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA