Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 10 stycznia 2020
  • wyświetleń: 1117

Wynajem samochodów - 4 powody, by skorzystać z wypożyczalni aut

Materiał partnera:

Po przylocie do miasta docelowego wraz z partnerami biznesowymi lub rodziną problem często stanowi zorganizowanie dogodnego transportu. Niezależnie od tego, czy celem podróży jest lotnisko Warszawa - Okęcie, lotnisko Warszawa - Modlin czy lotnisko Kraków - Balice pojawia się problem z mobilnością i dyspozycyjnością. Można oczywiście skorzystać z usług taxi czy innych przewoźników, jednak znacznie korzystniejszym rozwiązaniem jest wynajem aut. Dzięki tej usłudze na cały czas pobytu w nowym miejscu mamy do dyspozycji wybrany rodzaj samochodu w zależności od potrze, niezależnie od tego, czy interesuje nas SUV, Van, czy może fascynują nas kabriolety.

1.Dostępność przy lotniskach.
2.Niezależność od przewoźników
3.Wygoda
4.Minimum formalności

Wynajem samochodów - dostępność przy lotniskachPierwszą rzeczą, jaką zazwyczaj robimy po przylocie do miejsca docelowego jest zorganizowanie sobie transportu do hotelu. Lotniska, jak choćby lotnisko Rzeszów - Jasionka czy lotnisko Bydgoszcz - Szwederowo położone są z reguły z dala od centrum. Dobrym pomysłem jest skorzystanie z oferty na tani wynajem aut i zapewnienie sobie pojazdu do własnej dyspozycji na cały okres pobytu. Dobra wypożyczalnia aut ma swej ofercie mnóstwo ofert dla mniej i bardziej wymagających klientów. Dlatego już zanim wsiądziemy na pokład samolotu warto ustalić jaki typ samochodu ma oczekiwać przy lotnisku. Klientów udających się w celach biznesowych z pewnością zainteresują samochody premium, pozwalające na wygodne poruszanie się po mieście i jednocześnie na zyskanie splendoru w oczach interlokutorów. Rodziny, lądujące na płycie lotniska z pewnością wybiorą samochody ekonomiczne. Wynajem samochodu na lotnisku to pierwszy krok do udanego spotkania biznesowego lub rodzinnych wakacji. Dobrze jest korzystać z takich wypożyczalni, które mają swe lokalizacje w całej Polsce, dzięki czemu niezależnie w którym miejscu wylądujemy czekać na nas będzie wybrany model. Jedną z takich firm jest wypożyczalnia samochodów Enterprise Rent-A-Car[/url], dzięki której nie trzeba martwić się o dostępność wybranych modeli i spokojnie można planować lot.

Wynajem samochodów - Niezależność od przewoźnikówJedną z rzeczy, które strasznie irytują po przylocie, zwłaszcza na tak popularne lotniska jak lotnisko Poznań - Ławica czy lotnisko Wrocław - Strachowice jest mała ilość taksówek lub innych przewoźników w stosunku do potrzeb. Samochody do wynajęcia to dobra alternatywa, dzięki której przy nieznacznie tylko większych kosztach mamy do dyspozycji samochody miejskie czy samochody kompaktowe przez całą dobę. Nie trzeba martwić się, czy w nagłej potrzebie znajdzie się w pobliżu jakiś wolny środek transportu, wynajem krótkoterminowy samochodów to dogodne rozwiązanie problemu. Przez cały okres pobytu wypożyczony samochód stanowił będzie podstawowy środek transportu i pozwoli nie tylko na transport z lotniska ale również na zwiedzanie okolic czy spontaniczny wypad w nowo polecone miejsce. Odpadają problemy związane z brakiem połączenia lub przeciwnie - gdy czas na przesiadkę jest zbyt krótki, a jeden ze środków transportu ma spore opóźnienie. Wypożyczalnia aut Enterprise Rent-A-Car ma w swej ofercie samochody sportowe, dzięki którym można bez problemu dotrzeć w każde miejsce o każdej porze.

Wynajem samochodów - WygodaWynajem średnioterminowy samochodów to rozwiązanie często stosowane przez firmy, których pracownicy działają w wielu miejscowościach, regularnie przez wiele miesięcy lądując w takich miejscach jak lotnisko Katowice - Pyrzowice czy lotnisko Gdańsk - Rębiechowo. Wynajem samochodów to dobre rozwiązanie w sytuacji, gdy zakup czy też leasing jest nieopłacalny. Lepiej wówczas wynająć samochody luksusowe, dzięki czemu mamy zapewnioną wysoką reprezentacyjność a z drugiej strony gwarancję, iż po przylocie w wyznaczonym miejscu napotkamy zamówiony model. Zbliżone procedury do tych, które obowiązują w przypadku wynajmu krótkoterminowego pozwalają na szybkie i efektywne zamówienie pojazdu. Firmy takie jak Enterprise Rent-A-Car zapewniają również ubezpieczenie, ogumienie na różne pory roku oraz samochód zastępczy w przypadku awarii. Wypożyczalnia samochodów na lotniskach to gwarancja najwyższej jakości usług przez cały okres wynajmu.

Wynajem samochodów - Minimum formalnościAby tuż po przylocie do miejsca docelowego oczekiwał na nas wymarzony samochód, na przykład rodzinny minivan, konieczne jest oczywiście dokonanie niezbędnych formalności. Na szczęście dzięki wykorzystaniu Internetu wiele z nich można załatwić nie ruszając się z krzesła. Niezbędne będą podstawowe dokumenty, jak prawo jazdy i dowód osobisty, na podstawie których sporządzona zostanie umowa. Po wybraniu i zaakceptowaniu odpowiedniego modelu pozostaje tylko ustalenie, przez jaki czas po przylocie będziemy z niego korzystać oraz oczywiście wniesienie opłaty. Warto również zasięgnąć informacji, czy firma, z której usług korzystamy nie ma w ofercie jakichś promocji. Na przykład Enterprise Rent-A-Car przyznaje punkty lojalnościowe, dzięki którym można sporo zaoszczędzić na wynajmie lub wykorzystać punkty w inny sposób. Po dopełnieniu wszystkich formalności pozostaje tylko po wyjściu z samolotu rozejrzeć się i znaleźć zamówiony model.

Wypożyczalnia samochodów Enterprise Rent-A-Car Car Hire Poland Sp. z o. o.
Świętojańska 56/2
81-393 Gdynia
pomorskie
Tel.: +48586210606
NIP: 5862307101
REGON: 364593653
www.enterpriserentacar.pl/