• 24 października 2021
  • 25 października 2021
  • wyświetleń: 6138

[FOTO] Złoty medal Nadii Witek! Startowała w wyższej kat. wiekowej!

W dniach 22-24 października w Wałbrzychu odbył się Ogólnopolski Turniej w akrobatyce sportowej.
10-letnia Nadia Witek pierwszy raz startowała w wyższej kategorii wiekowej 11-16 lat. Pierwszy start w kategorii mistrzowskiej okazał się bardzo udany i po trzech dniach zmagań startowych Nadia wraz z koleżankami z zespołu wygrała turniej i zdobyła złoty medal!

Złoty medal akrobatki Nadii Witek na Ogólnopolskim Turnieju w Wałbrzychu - 22-24.10.2021 · fot. Grzegorz Witek

Nadia łączy starty w dwóch dyscyplinach sportowych - w akrobatyce sportowej i w akrobatyce powietrznej, w której jest jedną z najlepszych zawodniczek na świecie w swojej kategorii wiekowej!